Access Bars İle Hayatınızı Değiştirin

  21 Temmuz 2019 Pazar  1449

Ya hayatımızı kontrol altına almak, isteklerimize kavuşmak, hastalıklarımızı iyileştirmek sanıldığının aksine çok kolay olsaydı bu neye benzerdi? Anadolu Aktüel Dergisi olarak bu soruların cevabını şifa terapisti Sibel BÜLBÜL ile konuştuk ve kendisinden Access Bars hakkında detaylı bilgiler aldık.
Merhaba Sibel Hanım bize biraz kendinizden bahseder misiniz?
 
Merhabalar, öncelikle bu özel sayınızda bana yer verdiğiniz için çok teşekkür ederim. 1981 Şanlıurfa doğumluyum. İlk, orta ve liseyi Şanlıurfa’da okudum. Üniversiteyi bitirdikten sonra 2006 yılında bankacılık hayatına adım attım ve tam on yıl bankacılık sektöründe hizmet ettim. Ekonomik krizden dolayı banka politikası küçülmeye gittiği için bankadan ayrıldım. Son 1,5 yıldır kişisel gelişim alanında şifa terapisi Access Bars üzerine çalışmaktayım.
 
Bize biraz Access Barstan bahseder misiniz? Nedir Access Bars?
 
Access Enerji Dönüştürme sistemi Amerika’da Gary Douglas tarafından geliştirilen dönüştürücü bir çalışmadır. Access bizi arzu ettiğimiz hayatı yaşamaktan alıkoyan alışkanlık, yargı ve kararları hızlıca, basitçe ve pratik şekilde değiştirebilmemiz için, bizlere her an kullanabileceğimiz araçlar sunar.
 
Access’in hedefi bizleri, kendimizi değiştirerek hayatımızdaki dramaları, travmaları değiştirebilme olasılığını artıracak kadar yeterli bilinçte olabileceğimiz bir alana getirmektir. Access farklı bir hayatınız ve farklı bir realiteniz olabilmesi için size hayatınızda iyi gitmeyen
şeyleri değiştirmenize yardımcı olacak araç ve teknikleri vermek için tasarlanmıştır.
 
Barlar Nedir? Ne işe yararlar?
 
access bars nedir ne işe yararBaşımızda nörolojik sinapsların elektromanyetik yüklerinin saklandığı 32 nokta vardır. Bu enerji yükleri nasıl davrandığımızı ve işlev yaptığımızı etkiler. Bu barlar şimdiye dek herhangi bir şey hakkında sahip olmuş olduğunuz tüm düşüncelerin, fikirlerin, tutumların, kararların ve inançların elektromanyetik bileşenlerini depolar. Örneğin; önemli olduğunu düşündüğünüz, para ile ilgili sahip olduğunuz her düşünce, o düşüncenin enerjisi “para” adı verilen Bar’da saklanır. Şifa, beden, kontrol, farkındalık, yaratıcılık, güç, yaşlanma, cinsellik ve para için Barlar vardır. Her bar yaşamınızın o yanı veya alanına karşılık gelir. Barları çalıştırdığınız zaman, yaşamlarınızda sakladığınız düşüncelerin, duyguların ve hislerin elektrik yüklerini salıverirler. Yaşamınızın farklı alanları ve bedeninizle ilgili sahip olduğunuz tüm sınırlamaları temizlemeye başlarsınız. İlerlemenizi engelleyen sabit bakış açıları, yargılamalar, olumsuz duygular ve sınırlayıcı inançlar silinir. Sadece barlara nazikçe dokunarak, orada şimdiye dek depolamış olduğunuz her şeyi etkili bir şekilde silersiniz. Bilim bize düşüncelerimizin moleküllerimizi etkilediğini ve hastalık, rahatsızlık ve yaşlanmayı yarattığını söyler. Tüm bu düşünceler BEDENİNİZDE saklanır. Barları çalıştırmak bedenimize daha fazla rahatlık ve kolaylık getirir, tüm şifaya kapılar açılmaya başlar. Barlarla çalışma sonucu yaşamlar boyunca biriktirilen yükler dosyalardan silinir ve bir daha yüklenemezler. Yaşamınızda daha çok var olmaya başlarsınız, farklı bir yerden işlev yapmaya başlarsınız ve gelecek olasılıkları değiştirirsiniz. En kötüsü, yaşamınızın en iyi masajını almış gibi hissedersiniz. En iyisi, tüm yaşamınız tam bir kolaylıkla daha iyi bir şeylere değişebilir. Bu inanılmaz bir destek ve gevşeme işlemidir, herhangi bir çaba göstermeden yaşamınızın tüm yanlarındaki sınırları yıkmak.
 
Son olarak Bars seanslarının faydalarından kısaca bahseder misiniz?
 
Birçok faydası olmakla birlikte size yaygın olan bazı faydalarını anlatayım:
 
·Daha önce tepenizi attıran ve yaşamınızda büyük zorluklar yaratan insanlar veya durumlar artık canınızı sıkmaz ve artık problem olmaz.

 Aynı zamanda canlanırken ve enerji dolarken, derin gevşeme sağlar.

 Hayatın her alanında daha fazla kolaylık yaşarsınız.

 Yaşamınızda işlemeyen her şeyi herhangi bir çaba olmadan, işe yarayan başka bir şeyle değiştirebilirsiniz.

 Nasıl işlediğini veya ona nasıl inandığınızı bilmek zorunda olmadan yaşamınızda sınırlamalar yaratan şeyleri silersiniz.

 Mutluluk. Sadece tek bir seanstan sonra birçok insan için genel depresyon yok olur.

 Daha uzun süre çalışmadan veya daha çok çalışmadan notlar, iş performansı ve zihinsel berraklık artar.

 Hafıza güçlenir.

 Herhangi eski veya yeni yaralar, incinme, ameliyat, hastalığın daha hızlı iyileşmesi ve toplam sağlık gelişmesi ortaya çıkar.

 Dikkat Eksikliği, Hiperaktivite (ADHD) gibi öğrenmeyi güçleştiren durumların aşılmasına yardımcı olur.

 Hamilelikte kolay, rahat ve sakin doğum sağlar.

 Stresi giderir, zihinsel gevezeliği azaltır.

 Bars uyku zorluklarını değiştirmede çok yararlı olabilir. Dünyadaki birçok insan uykularını, uyku saatine bakmaksızın daha canlandırıcı ve dinlendirici bir şeye değiştirmek için Bars’ı kullanmakta harika sonuçlar elde etti.

 Size yapışıp kalmış zihinsel, duygusal, fiziksel ve enerjisel blokajları giderir.

 
Son olarak değerli okurlarımıza diyorum ki: “Eğer siz de hayatınızda köklü değişimler yaşamak istiyorsanız hemen Access seansları ile tanışmalısınız. Daha detaylı bilgi edinmek isteyenler, Access Bars seans ve eğitimleri için benimle iletişime geçmek isteyenler 0505 114 14 90 nolu telefondan bana ulaşabilirler.
 

 

Sosyal Ağlarda Paylaş
Bu içerik 1449 kez okundu.