Access Enerji Dönştürme Sistemi Urfa'da

  2 Ekim 2019 Çarşamba  1149

Başınızın etrafında 32 tane nokta olduğunu ve bu noktalara hafifçe dokunulduğunda, hiç bir çaba sarf etmeden ve kolayca; alıp kabul etmenize engel olan her şeyin etkisini giderebileceğinizi biliyor muydunuz? Evet bu bahsedilen sistemle hastalıklardan kurtulma imkanı artık Şanlıurfa'da yapılıyor.
Access Enerji Dönüştürme sistemi ile tüm hastaların şifa bulması adına 1,5 yıldır kişisel gelişim içerisinde şifa terapisi olarak çalışmalar yürüten Sibel Bülbül yeni, yeni duyulmaya başlayan bu sistem ile ilgili Yeniurfa Gazetesi muhabirine bilgiler verdi.
 
Aslen Şanlıurfalı olan şifa terapisi Sibel Bülbül, 1,5 yıldır kişisel gelişim içeriside şifa terapisi Access Bars üzerine çalışmalar yürütmekte.
 
Bize biraz Access Barstan bahseder misiniz ? Nedir Access Bars ?
 
Access’in hedefi bizleri, kendimizi değiştirerek hayatımızdaki dramaları, travmaları değiştirebilme olasılığını artıracak kadar yeterli bilinçte olabileceğimiz bir alana getirmektir. Access farklı bir hayatınız ve farklı bir realiteniz olabilmesi için size hayatınızda iyi gitmeyen şeyleri değiştirmenize yardımcı olacak araç ve teknikleri vermek için tasarlanmıştır.
 
Başımızda nörolojik sinapsların elektromanyetik yüklerinin saklandığı 32 nokta vardır, bu enerji yükleri nasıl davrandığımızı ve işlev yaptığımızı etkiler. Bu barlar şimdiye dek herhangi bir şey hakkında sahip olmuş olduğunuz tüm düşüncelerin, fikirlerin, tutumların, kararların ve inançların elektromanyetik bileşenlerini depolar. Örneğin; önemli olduğunu düşündüğünüz, para ile ilgili sahip olduğunuz her düşünce, o düşüncenin enerjisi “para” adı verilen Bar’da saklanır. Şifa, beden, kontrol, farkındalık, yaratıcılık, güç, yaşlanma, cinsellik ve para için Barlar vardır. Her bar yaşamınızın o yanı veya alanına karşılık gelir.
 
Barları çalıştırdığınız zaman, yaşamlarınızda sakladığınız düşüncelerin, duyguların ve hislerin elektrik yüklerini salıvermeye başlarlar, yaşamınızın farklı alanları ve bedeniniz ile ilgili sahip olduğunuz tüm sınırlamaları temizlemeye başlarsınız, ilerlemenizi engelleyen sabit bakış açıları, yargılamalar, olumsuz duygular ve sınırlayıcı inançlar silinir. Sadece barlara nazikçe dokunarak, orada şimdiye dek depolamış olduğunuz her şeyi etkili bir şekilde silersiniz.
 
Bilim bize düşüncelerimizin moleküllerimizi etkilediğini ve hastalık, rahatsızlık ve yaşlanmayı yarattığını söyler. Tüm bu düşünceler BEDENİNİZDE saklanır. Barları çalıştırmak bedenimize daha fazla rahatlık ve kolaylık getirir, tüm şifaya kapılar açılmaya başlar.
 
Barlarla çalışma sonucu yaşamlar boyunca biriktirilen yükler dosyalardan silinir ve bir daha otomatik olarak geri yüklenemezler. Yaşamınızda daha çok var olmaya başlarsınız, farklı bir yerden işlev yapmaya başlarsınız ve gelecek olasılıkları değiştirirsiniz.
 
En kötüsü, yaşamınızın en iyi masajını almış gibi hissedersiniz. En iyisi, tüm yaşamınız tam bir kolaylıkla daha iyi bir şeylere değişebilir. Bu inanılmaz bir destek ve gevşeme işlemidir, herhangi bir çaba göstermeden yaşamınızın tüm yanlarındaki sınırları yıkmak.
 
· Daha önce tepenizi attıran ve yaşamınızda büyük zorluklar yaratan insanlar veya durumlar artık canınızı sıkmaz ve artık problem olmaz.
 
· Aynı zamanda canlanırken ve enerji dolarken, derin gevşeme sağlar
 
· Yaşamın her alanında daha fazla kolaylık.
 
· Yaşamınızda işlemeyen her şeyi herhangi bir çaba olmadan işe yarayan başka bir şeye değiştirme.
 
· Nasıl işlediğini veya ona nasıl inandığınızı bilmek zorunda olmadan yaşamınızda sınırlamalar yaratan şeyleri silme.
 
· Mutluluk. Sadece tek bir seanstan sonra birçok insan için genel depresyon yok olur.
 
· Daha uzun süre çalışmadan veya daha çok çalışmadan notlar, iş performansı ve zihinsel berraklık artar.
 
· Hafıza güçlenir
 
· Herhangi eski veya yeni yaralar, incinme, ameliyat, hastalığın daha hızlı iyileşmesi ve toplam sağlık gelişmesi.
 
· Dikkat Eksikliği, Hiperaktivite (ADHD) gibi öğrenmeyi güçleştiren durumların aşılmasında yardımcı olur.
 
· Hamilelikte kolay, rahat ve sakin doğum sağlar.
 
· Stresi giderir, zihinsel gevezeliği azaltır
 
· Bars uyku zorluklarını değiştirmede çok yararlı olabilir. Dünyadaki birçok insan uykularını, uyku saatine bakmaksızın daha canlandırıcı ve dinlendirici bir şeye değiştirmek için Bars’ı kullanmakta harika sonuçlar elde etti.
 
· Sizi yapışıp kalmış tutan zihinsel, duygusal, fiziksel ve enerjisel blokajların bazılarını giderir
 
· Yaşamınızda & yaşantınızda daha fazla yer ve olasılık yaratır
 
Eğer sizde yaşamınızda köklü değişiklikler istiyorsanız hemen Access seansları ile tanışmalısınız.
 
ACCESS BARS SEANS VE EĞİTİMLERİ İÇİN İLETİŞİM : 0505 1141490
 
Haber: MEHMET ER / urfaflash.com
Sosyal Ağlarda Paylaş
Bu içerik 1149 kez okundu.