Onu Kendine Aşık Et

  8 Ocak 2021 Cuma  487

Gerçekten biten ilişkiniz için bir şans arıyorsanız, geçmişteki hatalarınız için telafi etmek ya da devam eden sorunlarınızı çözmek ve onu yeniden kazanmak istiyorsanız bu danışmanlık hizmeti size göre.

onu kendine aşık et

Ne çektin şu partnerinin elinden bir düşünsene. Bitmek bilmeyen sorunlar silsilesi yüzünden seviyor ama anlaşamıyorsun, ya da severken ayrılmak zorunda kaldın. Eğer biten ya da bitmeye yüz tutmuş ilişkinin ardından;

  • - Sürekli onu düşünüyorsan
  • - Duyduğun ilk aşk şarkısında kalbin eriyorsa
  • - İştahın kesildiyse ya da artık ağzının tadı yoksa
  • - Neden ayrıldığınıza dair ya da neden bu kadar kavga ettiğinizi anlamıyorsan

Bu hizmet tam sana göre. Onu geri kazanmak, sevgisini yeniden kazanmak tamamen senin elinde.

Bunun için yapman gereken kararlı olmalısın, kalpten istemelisin ve tabi ki olmazsa olmaz adım "çalışmalısın".

"Peki, ama nasıl yapacağım" dediğinizi duyar gibiyim. Tabi işin incelikleri çok fazla, keşke bu konuda sizlere yazarak destek olabilsem ancak bu tamamen profesyonel yardım gerektiren bir konu.

Birçok insan yaşadığı ilişkide sorunların kaynağını tam olarak göremez, sorun diye ya karşısındakini sürekli suçlar, ya da mutlu olacağı zamanları incir çekirdeğini bile doldurmayan sebeplerle kavga ederek geçirir. Tabi bu incir çekirdeğini doldurmayan sebepler en sonunda yaşanabilecek güzel bir ilişkinin sonu olur. Benzer sorun ilişkisi devam edip bir türlü mutlu olamayan, sürekli kavga eden çiftler içinde geçerli.

"Ah keşke biraz sevgisini gösterse" ya da "Ah keşke bir geri dönse" sözleri ilişkilerin %80' inde tekrarlanır durur.

Gerçekten biten ilişkiniz için bir şans arıyorsanız, geçmişteki hatalarınız için telafi etmek ya da devam eden sorunlarınızı çözmek ve onu yeniden kazanmak istiyorsanız bu danışmanlık hizmeti tam size göre.

Bu hizmet flört, nişanlı ya da evli olan herkes için geçerli ve kişiye özeldir. İlişkideki sorunu analiz edip buna göre ödev/çalışma hazırlanır ve gerek duyulması halinde tekrar seanslar şeklinde ilerler. Hazırlanan çalışma tamamen etkili bilinçaltı teknikleri üzerine kurulu olup, karşı tarafa isteği dışında herhangi bir çalışma DUA, BÜYÜ VB ÇALIŞMA ŞEKLİNDE DEĞİLDİR.

Çalışmalar %80 civarında etkilidir, tabi ki sıkı çalışmak kaydıyla!

DİP NOT: Etik kurallar gereği aile içi sayılabilecek ilişkilere (enişte-baldız, kayınbirader-yenge v.b ) hizmet vermiyorum. Bu konuda lütfen yazmayınız ve ısrar etmeyiniz.

Sosyal Ağlarda Paylaş
Bu içerik 487 kez okundu.