Uyanış Nedir?

  29 Ekim 2019 Salı  1889

Bize dayatılan yalanları ve sınırlamaları aşıp , gerçeğe ulaşmak demektir.
En önemlisi de...Uyanış ; Kim olduğunu hatırlamak demektir?

Bilinç sıçraması demektir. Düşük titreşimden, yüksek titreşimli enerji alanına girmek demektir. Fiziksel dünyanın ötesini keşfetmek demektir. Beden, zihin ve ruh ile bütünleşerek gerçek var oluşun tadına varmak demektir. Her zerrenle, gerçek özgürlüğü hissetmek demektir. Etrafımıza ördüğümüz duvarları yıkmak demektir. İlahi olana bağlanmak ve onunla bütünleşmek demektir. Yaralarını görüp , onları sarmak ve iyileştirmek demektir. Karanlıkta kaybolmuş kendini yeniden bulmak demektir. Aynaya baktığında , ilk defa kendini görmek demektir. 'Ben' iken 'Biz' olmayı öğrenmek demektir. Başkaları diye tanımladıklarının; kendi kardeşi, parçası olduğunu anlamak demektir. En yakınındaki ve en uzağındaki kardeşinin acısına ağlayıp , sevincine ortak olmak demektir. Var olan herşeyin, tıpkı kendisi gibi 'Bütünün ', yaratıcının bir parçası olduğunu bilmek demektir. Bütün çocukların annesi, babası olmak demektir. Bütün hayvanların sahibi ve koruyucusu olmak demektir. Doğayla bütünleşmek demektir. Dünyanın bir ucundaki kardeşinin acı çekişini hücrelerinde hissetmek demektir. Sokakta aç gezen canlı bırakmamak demektir. Başkalarına yardım ederken mutlu olmak demektir. Bize dayatılan yalanları ve sınırlamaları aşıp , gerçeğe ulaşmak demektir.
 
En önemlisi de...Uyanış ; Kim olduğunu hatırlamak demektir…
 
Uyanış Belirtileri
 
1- Aniden birseyler olur, kendini farklı hissetmeye başlarsın. Rüyaların değişir , ani kararlarla hayatında değişiklikler yaparsın . Sanki bir gecede eski sen gitmişsin , yeni bir sen gelmiş gibi olursun.
 
2- Birden bire kendini cok okurken araştırırken bulursun. Fikirler, ilhamlar, vizyonlar, rüyalar , ard arda gelir. Yazma, çizme , icat etme ihtiyaci duyarsın .
 
3- Yeme şeklin değişir , ağız tadın değişir . Eskiden sevdiğin beslenme şeklinden vazgecip yeni bir beslenme şekline yönelirsin. Hayvanlara karşı hassaslaşıp, birden vejeteryan olabilirsin.
 
4- Gözlerdeki perde kalkar ve tüm dünyayı gerçek çıplaklığıyla görmeye başlarsın . ilizyonu farkedip aslında bir rüyada olduğunu farkedersin. Madde olarak gördüğün her şeyin bir hologramdan ibaret olduğunu anlarsın.
 
5- Hayatının anlamı haline gelen; iş , para, ev, araba, kariyer, lüks yasam, kıyafet vb. şeylere olan bağımlılık azalır hatta bitebilir. Kişilere olan bağımlılıklar azalir. Küçük şeylerle yetinmeye başlarsın.
 
6- Daha önceki yaşam tarzına ve uykuda geçirdiğin bütün o zamanların kaybına üzülürsün . Kaçırdığın zaman için suçluluk hissedersin. Neden daha önceden uyanmadım diye sitem edersin.
 
7- Etrafindaki renkleri ilk defa farketmiş gibi daha canlı ve renkli görmeye başlarsın . Yıllardır yolunun üzerinde olupda daha önce göremediğin detayları görmeye başlarsın . Doğadaki yaşamı farklı bir gözle görmeye başlarsın. Ağaçların , kuşların , rüzgarın sesini duyarsın. Bitkilerle ve hayvanlarla telepatik olarak konuşmaya başlarsın Onları sever ve kucaklarsin . (Tabi etrafında sana 'deliymiş' gibi bakan gözlere de zamanla alışırsın )
 
8- İnsanlarin yüzündeki maskelerin düştüğünü görürsün. Onlara baktığında gerçek yüzlerini , niyetlerini ve düşündüklerini hissetmeye başlarsın. Bu da onlardan uzaklaşmana ve yalnızlaşmana sebep olur. Çünkü kim gercek dostun kim değil anlarsın.
 
9- Eski olumsuz davranışlarını düzeltirsin ve içeriden , derinden gelen tarifsiz bir sevgiyi, coşkuyu hissedersin. Şifalanırsın ve bu şifayı çevrene yayarsın.. Dokunduğun herşey ayrı bir güzelleşir ve bereketlenir.
 
10- Düşüncelerin ters-düz olur. Belirlenmiş düşünce ve inanç kalıplarına aykırı davranmaya başlarsın . Özellikle din konusunu sorgulamaya girersin. Dinle ilgili gerçekleri hissetmeye başlarsın . Çünkü bizde kayıtlı olan bilgileri hatırlamaya başlarsın. Bu bilgilere ters düşen tüm inanç ve düşünceleri sorgularsın . Kendi akaşana giriş yapar ve evrenle bütünleşirsin. .
 
11- Hayatındaki bircok insanla kopuşlar yaşarsın . Yeni frekansina uygun, senin gibi arkadaslarla tanışır, buluşursun. Bazen seninle aynı frekansta olan yeni tanıştığın bir insanla zaman geçirmeyi , yıllardır tanıştığın insanlarla zaman geçirmeye tercih edersin. Çünkü eski dostlarla yeni frekansında buluşamazsın. Çekim yasası , seni kendin gibilere götürür ve çevren değişir.
 
Alıntıdır.
Sosyal Ağlarda Paylaş
Bu içerik 1889 kez okundu.