Danışan Yorumları

Sevgili Sibel le küçük bir yardımlaşma vesilesiyle tanıştık.sonra hem kendim için hem kızım için kozmik seans aldım birkaç ay sonra.Ben seanslardan sonra bayağı yol kattettim öncelikle kendimi buldum kendimi sevdim kendime bakış açım değişti.insanlara,olaylara,durumlara yukledigim anlamlar değişti.evliligimdeki pürüzleri gördüm,eşimi tandidim ve en önemlisi kabul etmeyi öğrendim.hasimato triodum düzene girdi.annemi babamı yaşadıklarımi artık kabul edip kendime kızmayı,kendimi suçlamayı bıraktım.negatif insanlar tek tek hayatımdan çıktı.kisacasi farkındalığım arttı ve Sevgili Sibel yolumu aydınlatan bir rehber oldu.yani bana balık vermedi balık tutmayı öğretti.tesekkur ederim bundan daha iyi nasıl olur ???? daha başka neler mümkün ???? sözcüklerim cümlelerim değişti... teşekkürler dünya ,evren , kozmik enerji ve sibeliko...
S.AKTAS / ANKARA
Nasıl anlatsam nerden başlasam bilmiyorum 10 yıllık evliliğim her gün boğaz boğaza geçiyordu, dünyanın en kıskanç en asabi kocası benim kocam herhalde derdim, taa ki Sibel Hanım'la tanışana kadar,bana hergünümü dar eden adam aldığım seans yaşadığım farkındalıklardan sonra melek gibi oldu şimdi bir kuş kadar özgürüm. Çok tşk ederim size Sibel Hanım herşey için.
Ayşe K. / ORDU
İlişkiler konusunda güvenilir bir isim Sibel hanım. Benim 15 yıllık evliliğim bile düzeldiyse herkesin ilişkisi düzelir.
D. Güzel / İSTANBUL
Çok umutsuz bir anımda çıktı karşıma Sibel Hanım, ilgisi,alakası,yönlendirmesi yaptığı çalışmalarla herkese güvenle tavsiye ederim. İyi ki yollarımız kesişmiş sizinle
S.UYANIK / DİYARBAKIR
Sibel hanım,Sibel Hanım,Sibel Hanım.. Tek kelimeyle mutluluğumun mimarısınız . Size ne kadar tşk etsem azdır
İ.GÜZ / MANİSA
Sevgili Sibel senin bana kattıkların saymakla bitmez. Daha beni görmeden yapmış olduğun tespitler Nokta Atışı oldu. Seni tanımadan önce hem psikolojik hem fizlyolojik olarak çok yorgun hissediyordum. Geceleri yatağa yorgun giriyordum. sabahları dayak yemiş gibi uyanıyordum. senden öğrendiğim birkaç sözcük bile sihirli bir deynek gibi bunu değiştirmeye yetti. Bakış açımızı değiştirmenin hayatımızı nasıl değiştirdiğini seninle gördüm. 5-6 ayda 2 grup çalışmasına girme fırsatım oldu ve herşeyin bu kadar hızlı olumluya dönüşmesi bir mucize. Şükretmenin, teşekkür etmenin, ve evrene sorduğum soruların yaşamımı bu kadar kolaylaştıracağını seninle farkettim. Anladım. Şimdi çocuklarıma, eşime, aileme, işime, haneme; sağlık, güzel huylar, şans, bolluk bereket, para akıyor resmen. Seni çok seviyorum. Başarılarının devamını diliyorum. Seninle karşılaşma fırsatı verdiği için Allah'a çok şükrediyorum. Teşekkürler teşekkürler teşekkürler Canım. Bundan daha iyi nasıl olur?
GONCA B. / ŞANLIURFA
Sibelcim iyiki seni tanıdım iyiki bu gruba katıldım iyiki access the Bars egitimi aldım bilincim değişti ve iyiki suan kozmik enerji alıyorum farkındayım hayatım değişiyor canım benim ben abartısız söylüyorum bu gruba katıldığımdan bu yana farkındalığım arttı hayatıma çok güzel mucizeler çektim aslında ne kadar şanslı bir kadın oldugumun farkına vardım başarı göreceli bir kavram ama aslında kendimi yargılarken ne kadar başarılı olduğumu işimi ne kadar severek yaptığımı ve bunun bana çok şey kattığını hatırladım yıllar bana bunu unutturmuş meğer bu grup hatırlattı çok şükür ??hersey için sana çok teşekkür ediyorum ?? seninle daha başka neler mümkün diyorum ve mutluluk başarı huzur bolluk bereket diliyorum hepimizin yolu şansı bahtı ışığı hep açık aydınlık olsun hayatınız da hep sen gibi insanlarımız olsun bdino ????
ZELİŞŞŞ / ŞANLIURFA
Bende burdan sibel sana teşekkürlerimi iletiyorum.çokkk güzeldi SENİN SAYENDE teşekkür etmeyi öğrendim.kendi değerimi bildim.kendime vakit ayırmasını öğrendim.içinde bulunduğum zor dönemlerin geçici olduğunu daha güzel günler için almam gereken ders olduğunu öğrendim teşekkür ederim.BDİNO
DEMET YILDIZ / AFYON
Sibelcim her şey için teşekkürler sadece grupta değil özel olarak da ilgilendin bizimle samimiyetinin ayrı bir yer var bende sayende teşekkür etmeyi öğrendim ve öz eleştiri yapmayı iyi ki varsın
GÜLİSTAN ÖZKAN / ŞANLIURFA
Canım Sibel, Hayatıma kelimelerinle, bakış açın ile çok şey kattın, katkı oldun ve olmaya da devam ediyorsun. Seni niyet grupların ile tanıdım.En sonki niyet grubunla ‘Konfor Alanından Yaratım Alanına’ grubun ile anahtarı elime aldım kapıları açtım.Teşekkür ederim, teşekkür ederim, teşekkür ederim.
SEDEF K. / İSTANBUL
Sibel Hanım işini severek yapan bunu hissettiren ender insanlardan..Yakinen ilgilenmesi her sorumuza sabırla cevap vermesi takdire şayan. İyi ki yollarımız kesişmiş başarılarının devamını diliyorum..
M. YILMAZ / İZMİR
canım hocam çok teşekkür ederim sabrınız, anlayışınız ve emekleriniz için.. her çalışmanızda daha da güçleniyorum, daha da yaklaşıyorum kendime.. birlikte mucizeler oldurduk, asla olmaz dediğim şeylere kavuştum, bitanecik hayatım sizinle güzelleşti.. bundan sonraki çalışmalarda da birlikte olmak dileğiyle ?? bundan daha iyi nasıl olur diyorum ????
SEVGİ A. / İZMİR
Sibel hanım işini gerçekten severek yapıyor ve insanlara nasıl daha faydalı olabilirim diye elinden gelen her şeyi yapan samimi içten bir bayan. Yapmacık değil ve bunu hemen hissedebiliyorsunuz. Eğitim öncesi olduğu gibi sonrası da tüm sorularıma içtenlikle cevap verdi sağ olsun. İyi ki yollarımız kesişmiş.
CEREN OGUZ / İSTANBUL
Sibel hanım ile bi arkadasim vasıtası ile tanıştım. 12 seanslik kozmik enerji sonrasi, hayatım daha pozitif, sosyal, keyifli, farkindaliğim arttı. Bu süreçte kendisi inanılmaz pozitif, sabırlı ve her konuda bana destek oldu. Bana kattıklarınız için size sonsuz teşekkür ederim.
A.C. / ISTANBUL
Tamamen tesadüfen kesişti yollarımız keşke daha önce tanısaydım diyorum ama sebepsiz bir şey yok hayatta.. Kısa sürede öyle güzel şeyler yaşadım ki hala inanamıyorum daha da güzel olacak herşey sayenizde :) TEŞEKKÜRLER :)
E. ÇOPUR / AYDIN
Lise 12. Sınıfta tanıştığım hayatıma renk katan bir insan. 12. Sınıf boyunca çalıştım her gün düzenli çalışmama rağmen YGS ve LYS sonucu açıklanınca baraj altına bir puanla mezuna kaldım. Mezunluk senesine başlarken. Hedefimi türkiye 1. Liğine koyup sene boyunca çektiğim tüm sıkıntılara göğüs gere gere yılmadan devam ettim. Sınava çok 2-3 gün kala ağır bir travma yaşadım. Bunun çözümü içinse Sibel hanıma başvurdum. Allah'a şükür, o sene türkiye de 91.610 gibi iyi bir sıralama yaparak hedeflediğini Mekatronik Mühendisliği(%30 İngilizce) bölümünü Bursa Teknik Üniversitesi nde kazandım. Benim edindiğim en büyük tecrübe ise 'Asla Pes Etme' mekti. Bu süreçte yanımda olan ve bana asla pes etmemek gerektiğini sürekli hatırlatan Sibel hanıma bir kez daha teşekkür ediyorum. İyilik varsın KOÇ ABLA.
F. IŞIKAY / ŞANLIURFA
Sibel Hn ile bir arkadaşımın tavsiyesi ile yollarımız kesişti. Sonrasında benim can simidim oldu. Başım ne zaman sıkışsa onu aradım. Gece gündüz demeden bana her konuda yardımcı oldu. Onun sayesinde benim ve yakın çevremdekilerinin hepsinin hayatı mucizelerle ve güzelliklerle doldu. İşine ve danışanlarına bu kadar ilgili bir insan daha tanımadım. Niyet grupları ve kozmik enerji seansları ile hayatım değişti, dönüştü. Geçmişten gelen tüm travmalarımdan, blokajlarımdan arındım, temizlendim, şifalandım. Ben, ailem ve yakın çevrem Sibel'le tanıştığımız için sürekli şükrediyoruz. Herkese de gönül rahatlığıyla tavsiye ettiğim muhteşem bir insan. Hayatını mucizelerle doldurmak isteyen herkese bütün kalbimle tavsiye ederim. Bundan daha iyi nasıl olur :))
YELİZ A. / İSTANBUL
Hayatımda yolunda gitmeyen şeylere karşı verdiğim mücadele, iş hayatı, özel hayatım, hastalıklarım beni çok yormuştu. Kendimi iyi hissetmek için çabalarken daha kötü hissediyordum. O günlerde annemin tavsiyesi üzerine kozmik enerjiyle beraber Sibel ablamı önermesi dünyamda yeni kapılar açtı. Çok umutlu, çok güzel şeyler olmasını gönülden isteyerek yazdım ablama. İlk seansımdan itibaren hayatımda yaşanan değişiklik mucize gibi geldi bana. Öyle güzelliklerin kapıları aralandı ki, bu nasıl olur dedim. Hastalıklarım düzeliyor, iş ve özel hayatım mükemmel gidiyor, herşey yolunda, şükürler olsun. 3 aydır beraberiz bir kere pişman olmadım. Son 2 seansım.. Üzülmekle beraber böyle güzel bir insanla tanışmak, hayatımı düzene sokmak beni mutlu ediyor.. Bundan daha iyi nasıl olur..??
Ş.AYDIN / İSTANBUL
Sibel hocayla tanışmamız bir diyet grubunda başladı ve hayatım büyük ölçüde değişti, benim için uzak olan hayaller gerçekleşti, öncesinde memleketime yerleşmeyi hayal ediyordum ve bunun için maddiyat gerekiyordu, yok ne yaptıysak para bulamadık. Eşim onca bankaya gitmesine rağmen kredi vermediler ama benim hayatıma yön veren bir melek karşıma çıktı. Ondan sonra hayatım değişti. Şu an nerede miyim? memleketime yerleştim, çok güzel bir evde uygun kira buldum, eşime kredi çıktı veeee veeee en önemlisi 33 yaşında üniversite sınavını kazandım. Bunlar nasıl mı oldu? Tabiki benim canım hocam Sibel hocam benim hayatıma yön vermeme vesile oldu. İyiki tanımışım, iyiki iyi ki iyiki diyorum ve Rabbim' e hamd ediyorum Sibel hocami benim karşıma çıkardığı için. Hiçbir şey için geç olmadığını bir kere daha anlamama vesile olan güzel insana çok çok teşekkür ederim,  benim canım hocamın görünürde kanatları yok ama o bir melek.
 
D. BENLİ / ORDU

Sibel hanımla tanışmam bir diyetisyenin açmış olduğu grupta oldu, çok dikkatimi çekmişti paylaştıkları, artik her şeyin parayla ölçüldüğü bir devirde nasıl bu kadar samimi ve karşılıksız yardIm ediyordu insanlara.

Bana çok samimi gelmişti ve o sözünü hiç unutmam ,ben kendimi seviyorum insanlara dokunmayı seviyorum bu beni mutlu ediyor.

Almanya’dayım ve Türkiye’den alıyorum  kozmik enerji seanslarımı daha 5. Seanstayız ama ben kendimdeki  değişimi anlatamam ,inandım en önemlisi çok  güvendim. Seanslarım dışında çok ilgilendi benimle,ona kalbime dokunduğu için teşekkür ediyorum ve Rabbime şükrediyorum onu karşıma çıkardığı için.

G. PEKER / ALMANYA

Sibel hanIm ile tanışmamız annem vefat ettikten çok kısa bir sÜre sonra oldu.. Belki de bu kadar zor bir süreçte bana destek olmasaydı şuan bu kadar iyi olmayabilirdim. Birlikte yaptığımız her seans bana biraz daha güç verdi. Tüm korkularımı üzüntülerimi yendim. İyi ki  kozmik enerjiye ve seanslarına başladık bolluk bereket mutluluk her şey benimle.

D. ERDEM / İSTANBUL

Access’le başlayıp, kozmik enerjiyle mental ve ruhsal şifalanmama, farkındalığımı arttırmama , ilginç bakış açılarımı değiştirmeme , yarattığım blokajları yıkmama aracı olan güzel kadın. Seni seviyorum

A. ÇETİNKAYA / İSTANBUL

Pozitif enerji bolluk bereket mutluluk mucizelerle dolu yaşamın başlangıç yolunda tanıdım Sibel’i ve hayatıma sihirli değnek dokundurdu.Neyı istersem onu yaratabileceğimi öğretti ve bu ihtişam neşe dolu hayatım farklı enerji yaratımlarla devam ediyor sayesinde tesekkur edıyorum binlerce kez .

E. EKKAYA / ISPARTA

Sibel’im her geçen gün çok daha güzel şeyler yapıyorsun... Çoğalıyorsun.... şifa verip şifalandırıyorsun... insanlık için yapılan her iş çok güzel, çok anlamlı, çok değerli... İyi ki arkadaşımsın, cansın

L. KOCAMAN / ŞANLIURFA

Sevgili Sibel’im,

Yakınında olduğum için kendimi gerçekten şanslı hissediyorum.

senin enerjiyle uğraşın hem seni hemde seni tanıyanların dünyaya bakış açısını  değiştirmiştir.

senin ögretilerinle günlük hayatta karşılaştığım sorunlara daha pozitif daha olumlu bakabiliyorum ve enerji dünyasında herşeyin değişim dönüşümden ibaret olduğunu öğrendim.

İtiraf etmeliyim ki ilk başlarda enerji dünyası olumlama bana çok inandırıcı gelmemişti ama dinledikçe ve uyguladıkça söylediklerinin doğruluğuna inanmakla kalmayıp bu yolda gidebildiğim kadar ileriye gitmek istiyorum.

iyiki varsın ve iyi ki bize bilmemiz ve uygulamamız gerekenleri öğretiyorsun.

S. ARPA / ŞANLIURFA

Sibel'cim bir eğitim de tanıştığımız pozitifliğiyle bütün herkesin ilgisini çekip ortama pozitifliğini yayan güzel kardeşim benim. Hem ben hem de çocuklarım için özellikle sınav döneminde rahatlatıcı etkin çok oldu. Access Bars'ı tanımama ve sevmeme vesile oldun. Gülen yüzünle her daim ışığını saçmaya devam et ömür boyu.

E. TEKUS / AYDIN

Sibel hocam daha yüz yüze tanışmamış olsak da o enerjinizi buralardan aliyorum. O kadar yıkık bi durumdaydım ki seanslardan önce seans sonrası her şeyin mümkün olabilceğine inandım bunun da benim sayemde olacağına. Şu an bakış açımı değiştirdim. Çevremde bana zarar veren enerjimi düşüren tüm insanlarla yollarımı ayırdım. Bu sınav sürecinde çok iyi geldiniz. Her şey için çok teşekkür ederim iyiki varsınız.

F. YETİM / ÇORUM
Sibel'cim merhaba bir tesadüf eseri seninle tanışmam ve senden aldığım 12 seans kozmik enerji sonrası hayatımın olumlu anlamda değişip dönüşmesine katkı olduğun için binlerce teşekkürler. iyiki varsın iyiki seni tanımışım.
D. TUNÇ / İSTANBUL
Sosyal Ağlarda Paylaş