Kozmik Enerji Nedir?

Kozmik Enerji, en basit grip gibi hastalıklardan en ağır depresyon gibi psikolojik rahatsızlıklara, çözümü olmadığı söylenen, kanser, migren gibi birçok hastalığın tedavisinde yardımcı olarak kullanılır.

Kozmik Enerji, bütünsel yaklaşımla hem korunma, hem temizlenme hem de şifa sağlayan, Dünya Sağlık Örgütü (WHO) kabul etmiş en etkili tamamlayıcı tıp yöntemidir. Tarihi insanlık kadar eski olan Kozmik Enerji en son  800 yıl önce Tibetli şaman rahipler tarafından toplu bir meditasyon sırasında yeniden keşfedilmiş ve gizli tutulmuş bir öğretidir. Bu yöntem, tarih boyunca çeşitli yerlerde aynı amaçla uygulanmakla birlikte günümüzde yalnızca sağlık alanında değil  jeolojiden, tarıma, sanayiye kadar bir çok alanda etkili ve güvenli şekilde kullanılmaktadır. 

Rusya’da bir hastanede çalışan Tıp doktoru ( MD.)DR.Vladimir Alexandrovich Petrov, tıbbın çözüm bulamadığı hastalıkların nedenini ve çözümlerini merak edip daha etkili yöntemler bulmak amacıyla eski öğretileri incelerken Tibetli şaman rahiplerden Kozmik Enerji terapisini öğrenip , geliştirip bu yöntemi hastalarına uygulamaya başlamış, yaptığı klinik deneyler sonucunda daha önce görülmemiş ölçüde hızlı ve etkili iyileşme sonuçları elde etmiştir. Daha sonra 2001’de, Petrov’un Kozmik enerji kanallarını sekiz yıl boyunca uygulamasının ardından, Petrov’un öğrencilerinden Dr.Emil Bagirov modern bilim açısından açıklanamayan birçok faktöre rağmen kozmik enerji kanallarının insan bedeni üzerindeki onarıcı ve güçlendirici etkilerini ispatlamak üzere bilimsel araştırmalara başladı.

2009 yılının Mart ayında Dr. Bagirov Uluslararası Klasik Kozmik Enerji Federasyonu’nu kurdu ve daha sonra bu federasyon 2009’un Aralık ayından Dünya Sağlık Örgütü tarafından tanındı.

KOZMİK ENERJİNİN EN ÇOK BİLİNEN BAŞLICA FAYDALARI:

En basit grip gibi hastalıklardan en ağır depresyon gibi psikolojik rahatsızlıklara, çözümü olmadığı söylenen, kanser, migren gibi birçok hastalığın tedavisinde yardımcı olarak kullanılır. Kozmik Enerji ile bağışıklık sistemi, kas-sinir sistemi, kan sistemi, üriner ve üro-genital sistem, kemik sistemi hastalıkları, psikolojik rahatsızlıklar, felç-inme, depresyon, migren, mide problemleri, romatizma, osteoporoz, fıtık, tansiyon, şeker, çeşitli organ sorunları, tiroid problemleri, metabolizma düzensizlikleri, cilt problemleri ve alerjiler iyleşmesinde destek olunur.

Kozmik Enerji bireylere sadece şifa vermekle kalmaz, aynı zamanda her insanın enerji bedeninde bulunan negatif etkileri de temizler. Kişinin hayatında olumsuzluk yaratan atalarından beri süre gelen nazar, büyü, lanet, beddua gibi enerjileri ve düşük titreşimli enerjisel varlıkları ortadan kaldırır. Seans alan kişi yaşamının bolluk-bereketten, ilişkilerine kadar her alanında büyük değişim ve dönüşüm yaşar.

Ayrıca özel çalışma yöntemleriyle, kilo dengeleme, büyüme bozukluğu, cinsel sorunlar, zihinsel gelişim bozukluğu gibi sorunlarda da kozmik enerji şifası uygulaması kullanılır.

Kozmik enerji 12 seanstan oluşur ve her seansta kişinin yaşamı giderek daha büyük pozitif değişime uğrar. Yukarıda yer alan videoda kozmik enerji uygulayıcısının kozmik enerji kanallarını açtığı ve kişiye aktarım yapıldığının ayrıntıları yer almaktadır. Bazı kişiler neden 12 seans diye sorular yöneltebiliyor. Bu sorunun cevabı da yine video da görülebilmektedir. Seanslar ilerledikçe kişinin çakraları, aurası dolayısıyla enerjisi değişmekte ve buna bağlı olarak yaşamı değişmektedir .  

NOT: KOZMİK ENERJİ SEANSLARI ASLA TEDAVİ YERİNE GEÇMEZ!
BUNUNLA BİRLİKTE KOZMİK ENERJİ SEANSI İLE YAŞAMINIZIN DEĞİŞMESİNE İZİN VERİN. 
 
SEANS İÇİN LÜTFEN İLETİŞİME GEÇİN.

Whatsapp İletişim
Bu İçeriği Sosyal Ağlarda Paylaş
Bu içerik 4597 kez okundu.