Kozmik Enerji Nedir?

Kozmik enerji bilgileri Lemur ve Atlantisliler döneminden geliyor. Eski Mısır, Tibet, Güney ve Kuzey Amerika'dan bu bilgiler geldi. Özel insanlara aktarılıyordu eskiden Rusya'ya Ririhof ailesinden geldi. Gizli laboratuarlarda bu araştırıldı.

Kozmik enerji bilgileri Lemur ve Atlantisliler döneminden geliyor. Eski Mısır, Tibet, Güney ve Kuzey Amerika'dan bu bilgiler geldi. Özel insanlara aktarılıyordu eskiden Rusya'ya Ririhof ailesinden geldi. Gizli laboratuarlarda bu araştırıldı. Bioalan ve çakra kitabında bu anlatıldı. Bu zamanda ise istekli ve hazır olan kişilere aktarılıyor.


"KOZMİK ENERJİ", bioenerji alanı ve görünmeyen dünyadaki enerji fenomeni üzerine yapılan uzun araştırmalardan sonra 1983te Rusyada Akademik( MD )DR.Vladimir Alexandrovich Petrov tarafından kurulan, temizleme, şifalandırma, koruma ve bilgi üzerine bir enerji yöntemidir.


Kozmik Enerji, bütünsel yaklaşımla hem korunma, hem temizlenme hem de şifa sağlayan en etkili tamamlayıcı tıp yöntemidir. 800 yıl önce Tibetli şaman rahipler tarafından şifa vermek amacıyla kullanılan gizli tutulmuş bir öğretidir.Bu yöntem, tarih boyunca çeşitli yerlerde aynı amaçla uygulanmıştır.


Rusya’da bir hastanede çalışan Tıp doktoru ( MD.)DR.Vladimir Alexandrovich Petrov, tıbbın çözüm bulamadığı hastalıkların nedenini ve çözümlerini merak edip daha etkili yöntemler bulmak amacıyla eski öğretileri incelerken Tibetli şaman rahiplerden Kozmik Enerji terapisini öğrenip , geliştirip bu yöntemi hastalarına uygulamaya başlamış, yaptığı klinik deneyler sonucunda daha önce görülmemiş ölçüde hızlı ve etkili iyileşme sonuçları elde etmiştir.


Kozmik Enerji, “kanal” olarak adlandırılan kozmik bilgileri kullanarak kişinin fiziksel, duygusal ve spiritüel gelişiminin şifalanmasına dayanan eşsiz bir yöntemdir.
Kanallar (frekanslar) tarih boyunca şifacılar tarafından geniş ölçüde kullanılmış, günümüz araştırmaları sayesinde ise bu bilgiyi edinmek isteyen herkes bu kadim bilgiye ulaşabilir hale gelmiştir.

Vladimir Petrov Kozmik Enerji yöntemini öğrenen ve öğreten ilk sivil vatandaştır
Petrov’un araştırmalarına göre ilk kanallar bundan 400 yıl önce Hintli yogiler tarafından bir toplu meditasyon sırasında keşfedilmiştir. Diğer kanallar da zaman içinde benzer yolla ortaya çıkarılmıştır.

Daha sonra 2001’de, Petrov’un Kozmik enerji kanallarını sekiz yıl boyunca uygulamasının ardından, Petrov’un öğrencilerinden Dr.Emil Bagirov modern bilim açısından açıklanamayan birçok faktöre rağmen kozmik enerji kanallarının insan bedeni üzerindeki onarıcı ve güçlendirici etkilerini ispatlamak üzere bilimsel araştırmalara başladı.

2009 yılının Mart ayında Dr. Bagirov Uluslararası Klasik Kozmik Enerji Federasyonu’nu kurdu ve daha sonra bu federasyon 2009’un Aralık ayından Dünya Sağlık Örgütü tarafından tanındı.
 

Bu İçeriği Sosyal Ağlarda Paylaş
Bu içerik 1193 kez okundu.